همه دسته بندی ها
EN

صفحه اصلی>محصول>ماژول های SFP>1G SFP

فرستنده و گیرنده فیبر نوری دوتایی کاملاً جدید 1310 نانومتر

Model Number:SFP 1.25G 1310NM

استفاده کنید: FTTX

Data Rate:2.5G

اتصال دهنده: SC

طول موج: 1310 / 1550nm

فاصله: 20 کیلومتر

Operating temperature:0°C to +70°C for commercial level,-40°C to +85°C for industrial level

منبع تغذیه: 3.3 ولت

جریان تامین: 500 میلی آمپر

کاربرد: گیگابیت اترنت ، گیگابیت اترنت / کانال فیبر

گارانتی: سال 1

سرویس خط تلفن

+ 86 18312481880

درخواست
توضیحات:

1. ویژگی اصلی:
1.10G,8G,4G,3G,2.5G,1.25G,155m all rate
2.SFP + ، XFP ، SFP ، SFF ، CSFP ، قابل تنظیم هستند
3.Perfectly compatible with famous switch,ZTE HUAWEI etc
4.DDM
5. انتخاب از حالت تنها ، حالت muli
6. انتخاب از دو فیبر LC ، تک فیبر SC / LC
7. مصرف برق کم و حساسیت بالا
8. قابل برنامه ریزی بدون عملکرد زنگ هشدار نور
9. مطابقت با استاندارد ROHS
10. دمای کار از -40 درجه سانتیگراد تا c + 85 درجه سانتیگراد است
11. مطابقت با لیزر کلاس 1 و نیازهای IEC60825-1
12. برچسب را می توان با توجه به نیاز مشتری سفارشی
13. ویژگی عالی اورکلاک کردن

مشخصات فنی

نام تجاری
OEM، ODM
محل مبدا
چین
وضعیت
جدید
فاکتور فرم
SFP
طول موج:
1310
فاصله
20KM
نرخ داده (حداکثر)
2.5G
فرستنده
FP
گیرنده
عناوین خبری
امکانات عیب شناسی
دیجیتال
دمای پایین پرونده (° C)
0 ° C

دمای مورد بالا (درجه سانتیگراد)
70 ° C
تامین کننده ولتاژ
3.3v
اتصال
LC
گارانتی
سال 1
سازگار با
ZTE,HUAWEI, HP etc.
کاربرد
اترنت / کانال فیبر گیگابیتی
زمان تحویل
روز کاری 2-4
بسته
10 pcs / box


مشخصات

سفارش اطلاعات

قسمت نه مشخصات
بسته طبقه دما (° C) رسیدن (کیلومتر) DDM
SEPSPX201P SFP GEPON OLT PX20 + -5 ~ 70 20 Y
SEPSPX201P SFP GEPON OLT PX20 + -40 ~ 85 20 Y
SEPSPX202P SFP GEPON OLT PX20 ++ -5 ~ 70 20 Y
SEPSPX202P SFP GEPON OLT PX20 ++ -40 ~ 85 20 Y
SEPSPX203P SFP GEPON OLT PX20 +++ -5 ~ 70 20 Y
SEPSPX203P SFP GEPON OLT PX20 +++ -40 ~ 85 20 Y

مشخصات

اعتبار حداکثر مطلق
پارامتر آیکون حداقل حداکثر واحد
دمای محیط ذخیره سازی TSTG -40 85 ° C
ذخیره سازی رطوبت HS 5 90 %
مقدار درجه رطوبت هوا HO 5 85 %
ولتاژ منبع تغذیه VCC,en 0 + 3.6 V
آستانه آسیب دیده گیرنده
+4
DBM
شرایط عملیاتی پیشنهادی
پارامتر آیکون حداقل معمول حداکثر واحد
دمای مورد عمل Tc -5
70 ° C
-40
85
ولتاژ منبع تغذیه VCC,en 3.135 3.3 3.465 V
منبع تغذیه با جریان ICC

500 mA
مصرف برق PW

1.65 W
نرخ داده

1.25
Gbps
ویژگی های الکتریکی
پارامتر آیکون حداقل معمول حداکثر واحد یادداشت
ولتاژ ورودی دیفرانسیل فرستنده
300
2400 mV
ولتاژ خروجی دیفرانسیل گیرنده
500
1200 mV LVPECL ، DC همراه است



تماس با ما
محصولات مرتبط