همه دسته بندی ها
EN

صفحه اصلی>محصول>XPON ONU>1GE mini XPON ONU

1GE PORT FTTH XPON ONU

شماره مدل: STR5001X

نوع: راه حل های FTTx

استفاده کنید: FTTH

رابط PON: 1 GPON BOB (کلاس B + / کلاس C +)

دمای کار: 0 ℃ ~ + 50

رابط LAN: 1x 10/100 / 1000Mbps رابط خودکار سازگار اترنت

طول موج: TX: 1310nm ، RX: 1490nm

رابط نوری: اتصال دهنده SC / UPC

منبع تغذیه: DC 12V / 0.5A

مصرف برق: <3 وات

فاصله انتقال: 20 کیلومتر

دریافت حساسیت: ≤-27dBm / ≤-29dBm

گارانتی: سال 1


سرویس خط تلفن

+ 86 18312481880

درخواست
توضیحات:

1. بررسی اجمالی

● STR5001X به عنوان HGU (واحد دروازه خانگی) در راه حلهای مختلف FTTH طراحی شده است ، برنامه FTTH کلاس حامل دسترسی به سرویس داده را فراهم می کند.
● STR5001X مبتنی بر فناوری XPON بالغ و پایدار و مقرون به صرفه است. در صورت دسترسی به EPON OLT یا GPON OLT ، می توان با حالت EPON و GPON به طور خودکار سوئیچ کرد.
● STR5001X قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) را برای تأمین عملکرد فنی ماژول China Telecom EPON CTC3.0 و GPON Standard ITU-TG.984.X تضمین می کند

2. ویژگی عملکردی

● از حالت EPON / GPON پشتیبانی کرده و حالت خودکار را تغییر دهید
● پشتیبانی از کشف خودکار ONU / تشخیص لینک / ارتقا remote از راه دور نرم افزار
● از مسیر PPPoE / IPoE / Static IP و حالت Bridge پشتیبانی کنید
● از حالت دوگانه IPv4 / IPv6 پشتیبانی کنید
● از عملکرد فایروال و ویژگی چندپخشی IGMP پشتیبانی کنید
● از پیکربندی LAN IP و DHCP سرور پشتیبانی کنید
● پشتیبانی از حمل و نقل بندر و تشخیص حلقه
● از TR069 پیکربندی و نگهداری از راه دور پشتیبانی کنید
design طراحی تخصصی برای جلوگیری از خرابی سیستم برای حفظ سیستم پایدار


 3.Application

راه حل معمولی : FTTO (دفتر) 、 FTTB (ساختمان) 、 FTTH (خانه)
Business تجارت معمولی : اینترنت : IPTV و غیره

مشخصات

مشخصات سخت افزار

مورد فنی
جزئیات
رابط PON
1 GPON BOB (کلاس B + / کلاس C +
دریافت حساسیت: ≤-27dBm / ≤-29dBm
انتقال قدرت نوری: + 0.5 ~ + 5dBm / + 2 ~ + 7dBm
فاصله انتقال: 20 کیلومتر
طول موج
TX: 1310nm ، RX: 1490nm
رابط نوری
اتصال دهنده SC / UPC
مشخصات تراشه
RTL9601D ، CPU 300 مگاهرتز ، DDR2 32 مگابایت
فلاش
SPI Nor Flash 16 مگابایت
رابط LAN
رابط اترنت تطبیقی ​​خودکار 1x 10/100 / 1000Mbps. کانکتور RJ45
رهبری
4 LED ، برای وضعیت PWR 、 LOS 、 PON 、 LINK / ACT
دکمه فشار
2 ، برای عملکرد روشن / خاموش روشن ، تنظیم مجدد
شرایط عملکرد
دما: 0 ℃ ~ + 50
رطوبت: 10٪ ~ 90٪ (غیر متراکم)
شرایط ذخیره سازی
دما: -30 ℃ ~ + 60
رطوبت: 10٪ ~ 90٪ (غیر متراکم)
منبع تغذیه
DC 12V / 0.5A
مصرف برق
بعد
120mmx78mmx30mm (L × W × H)
وزن خالص
0.13Kg
مقدمه چراغ های پنلی
خلبان
وضعیت
توضیحات:
PWR
On
دستگاه تغذیه می شود.
خاموش
دستگاه خاموش است.
پون
On
این دستگاه در سیستم PON ثبت نام کرده است.
چشمک بزن
دستگاه در حال ثبت سیستم PON است.
خاموش
ثبت دستگاه نادرست است.
از دست دادن
چشمک بزن
دوزهای دستگاه سیگنال های نوری دریافت نمی کنند.
خاموش
دستگاه سیگنال نوری دریافت کرده است.
پیوند / عمل
On
پورت به درستی متصل است (LINK).
چشمک بزن
پورت در حال ارسال یا دریافت اطلاعات (ACT) است.
خاموش
استثنا connection اتصال پورت یا متصل نیست.
تماس با ما
محصولات مرتبط