همه دسته بندی ها
EN

صفحه اصلی>محصول>XPON ONU>Wi-Fi XPON ONU

1GE + 3FE + WIFI FTTH XPON ONU

شماره مدل: SUR3105XR

نوع: راه حل های FTTx

استفاده کنید: FTTH

کاربرد: شبکه FTTH FTTB FTTX

فاصله انتقال: 20 کیلومتر

رابط PON: 1 GPON BOB (کلاس B + / کلاس C +)

رابط LAN: 1 x 10/100 / 1000Mbps (GE) و 1 x 10 / 100Mbps (FE)

طول موج: Tx1310nm ، Rx1490nm

منبع تغذیه DC: + 12 ولت ، 1 آمپر

مصرف برق: ≤6W

رابط نوری: اتصال دهنده SC / UPC

ابعاد: 180mmx107mmx28mm (LxWxH)

گارانتی: سال 1



سرویس خط تلفن

+ 86 18312481880

درخواست
توضیحات:

1. بازنگری
* SUR3105XR به عنوان HGU (واحد دروازه خانگی) در راه حلهای مختلف FTTH طراحی شده است. برنامه FTTH کلاس حامل دسترسی به خدمات مختلفی را فراهم می کند.
* SUR3105XR مبتنی بر فناوری XPON بالغ و پایدار و مقرون به صرفه است.
* SUR3105XR قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات را تضمین می کند تا عملکرد فنی استاندارد EPON چین مخابرات CTC3.0 و استاندارد GPON ITU-TG.984.X را برآورده کند


2. ویژگی عملکردی
* پشتیبانی از حالت EPON / GPON و تغییر حالت به صورت خودکار
* از حالت Route برای حالت PPPoE / IPoE / Static IP و Bridge پشتیبانی کنید
* پشتیبانی از حالت دوگانه IPv4and IPv6
* پشتیبانی از 2.4G WIFI و 2 * 2 MIMO
* از پیکربندی LAN IP و DHCP سرور پشتیبانی کنید
* پشتیبانی از نقشه برداری بندر و تشخیص حلقه
* از عملکرد فایروال و عملکرد ACL پشتیبانی کنید
* پشتیبانی از ویژگی چندپخشی IGMP Snooping / Proxy
* پشتیبانی از پیکربندی و نگهداری از راه دور TR069
* طراحی تخصصی برای جلوگیری از خرابی سیستم برای حفظ سیستم پایدار

3.Application

راه حل معمولی : FTTO (دفتر) 、 FTTB (ساختمان) 、 FTTH (خانه)
Business تجارت معمولی : اینترنت : IPTV و غیره

1.1


مشخصات
مشخصات سخت افزار
مورد فنی
جزئیات


رابط PON
1 GPON BOB (کلاس B + / کلاس C +
دریافت حساسیت: ≤-27dBm / ≤-29dBm
انتقال قدرت نوری: + 0.5 ~ + 5dBm / + 2 ~ + 7dBm
فاصله انتقال: 20 کیلومتر
طول موج
TX: 1310nm ، RX: 1490nm
رابط نوری
اتصال دهنده SC / UPC
طرح طراحی
RTL9603C + RTL8192FR BOB (i7525BN)
مشخصات تراشه
پردازنده 950 مگاهرتز ، DDR2 128 مگابایت
فلاش
SPI Nor Flash 16 مگابایت
رابط LAN
1 x 10/100 / 1000Mbps (GE) و 3 x 10 / 100Mbps (FE) واسط های اترنت تطبیقی ​​خودکار. اتصال کامل / نیمه ، RJ45


بي سيم
سازگار با IEEE802.11b / g / n ،
فرکانس کاری: 2.400-2.4835GHz
پشتیبانی از MIMO ، سرعت تا 300 مگابیت در ثانیه ،
2T2R ، 2 آنتن خارجی 5dBi ،
پشتیبانی: SSID چندگانه
کانال: خودکار
نوع مدولاسیون: DSSS ، CCK و OFDM
طرح رمزگذاری: BPSK ، QPSK ، 16QAM و 64QAM
رهبری
9 LED ، برای وضعیت WIFI ، WPS ، PWR ، LOS ، PON ، LAN1 ~ LAN4
دکمه فشار
3 ، برای عملکرد تنظیم مجدد ، WLAN ، WPS
شرایط عملکرد
دما: 0 ℃ ~ + 50
رطوبت: 10٪ ~ 90٪ (غیر متراکم)
شرایط ذخیره سازی
دما: -30 ℃ ~ + 60
رطوبت: 10٪ ~ 90٪ (غیر متراکم)
منبع تغذیه
DC 12V / 1A
مصرف برق
≤6W
بعد
180 میلی متر × 107 میلی متر × 28 میلی متر (L × W × H)
وزن خالص
0.2Kg


تماس با ما
محصولات مرتبط